28. 5. 2024
Ve dnech 24.-28.6.2024 se uskuteční svátek všech studujících výkonnostních sportovců. 22. ročník ČAH pořádá Technická univerzita v Liberci a sportovci tak zavítají do severočeské metropole.

Zveme všechny výkonnostní sportovce ČVUT, jejichž sportovní výkonnost je na úrovni akademického mistrovství ČR, aby se přihlásili na České akademické hry 2024 . Zapojte se do bojů o přední umístění v disciplínách ČAH. Studenti reprezentující ČVUT v individuálních sportech se přihlašují do 5.6.2024 na sekretariátu ÚTVS ČVUT (kontakt: sekretariat@utvs.cvut.cz, +420 233 357 353 ). Pro přihlášení do soutěže je potřeba uvést: jméno, příjmení, datum narození, fakulta, ID studenta, email, telefon, sport, disciplína, číslo účtu pro vyplacení jízdného, výkon, u orientačního běhu číslo SI. V případě zájmu o ubytování uveďte datum, adresu a číslo OP.
Svojí účastí a umístěním společně pomůžeme ČVUT získat co nejlepší umístění v žebříčku škol.
Držíme palce.