Datum zveřejnění: 
20. 11. 2022
Fakulta dopravní ČVUT v Praze vás zve na Den otevřených dveří, který se bude konat 25. listopadu 2022 od 9.00 do 16.00 hod. v budově Horská (Horská 3, Praha 2), kde vás čeká nabitý program.

Den otevřených dveří startuje v 9.00 hod. prezentacemi o studijních programech a specializacích, které je možné na Dopravce studovat. Po prezentacích budou v prostorách fakulty připravené stánky (info pointy) jednotlivých programů a specializací. Zjistíte tak, že Fakulta dopravní svými studijními programy a specializacemi pokrývá celé spektrum dopravy. Také se dozvíte všechny potřebné informace k přijímacímu řízení a k podání přihlášky.

Následně bude možnost podívat se do prostor fakulty, laboratoří a specializovaných pracovišť, kde tvoříme budoucnost dopravy. Fanoušky železnice potěší Dopravní sál s modelovým kolejištěm a přehlídkou železniční techniky. Nadšence do letectví pak osloví simulace řízení letového provozu nebo letecký simulátor. A kdo fandí motorkám, pro toho bude ideální prezentace našeho studentského týmu CTU Lions.

V chill out zóně si budete moci v klidu popovídat s našimi studenty a vyučujícími, kteří vám odpoví na každou vaši otázku.

Den otevřených dveří by nemohl proběhnout bez našich skvělých studentů ze studentského klubu eFDrive, který se vám na akci také představí. Zjistíte, jaké akce klub pořádá, jak se do klubu zapojit, a hlavně získáte informace o seznamováku UZEL, který patří mezi největší a nejpopulárnější akce klubu.

Máte se tedy opravdu na co těšit, protože zažijete Dopravku naživo. Pokud se k nám 25. listopadu 2022 nedostanete, tak další Den otevřených dveří se bude konat 3. února 2023.

Doprava tu s námi vždy byla a hýbala světem. Rozhýbává svět, a vy můžete rozhýbat budoucnost. Přijďte na náš Den otevřených dveří a také sledujte web, který byl vytvořen speciálně pro vás https://www.rozhybejbudoucnost.cz/.