12. 11. 2021
Trainee program může studentům a čerstvým absolventům pomoci najít obor, který je bude bavit a naplňovat. Během jednoho roku si zkusí práci v různých odděleních Škoda Auto a zapojí se do inovativních projektů. Vybrat si mohou buď technické, nebo ekonomické zaměření a zapojit se do projektů, v rámci kterých si ověří své teoretické znalosti v praxi.

Po celou dobu konání Trainee programu se jim budou věnovat vysoce postavení manažeři v rolích mentorů. Ať už si zájemce vybere jakoukoli oblast, vždy se mu budou věnovat zkušení profesionálové, se kterými společně sestaví plán, do kterých oddělení se během roku podívá tak, aby poznal ty nejmodernější technologie a inovace.

Kromě toho se studenti mohou zúčastnit celé řady vzdělávacích aktivit, od workshopů přes exkurze až po jazykové kurzy. Jedná se o full-time pozici pro absolventy magisterského studia maximálně 2 roky od ukončení. Do programu se mohou přihlásit i studenti, kteří mají těsně před ukončením studia.

Link pro přihlášku do programu najdete zde

Termín pro registraci je do konce ledna 2022.

Kontaktní osoba: Ilona Prausová

Foto, zdroj: Škoda Auto