3. 6. 2021
Ve dnech 11. a 12. června 2021 se na Fakultě architektury ČVUT uskuteční online Den otevřených dveří. Během akce se návštěvníci mohou zúčastnit zajímavých přednášek a workshopů, na které je ale nutné přihlásit se předem. Dozvíte se na jednom místě množství praktických informací o studijních programech, přijímacích zkouškách, požadavcích na přijetí, uplatnění absolventů, studiu i volnočasových příležitostech ve studentském kampusu, které byste jinak složitě zjišťovali.

Podrobný program online Dne otevřených dveří na Fakultě architektury:

pátek 11. června

8.30 – 10.30 přednáška Studujte na Fakultě architektury ČVUT (přednáška o studiu na fakultě, studijních programech, přijímacím řízení, uplatnění uchazečů). Odkaz na živý stream zde.

11.00 – 15.00 workshop Deskriptivní geometrie. Přihlašovací formulář zde.

16.00 – 17.00 přednáška Studium architektury jako tvůrčí proces. Registrace na přednášku zde.

sobota 12. června

9.00 – 13.30 workshop Kresba – perspektiva, proporce, prostor. Přihlašovací formulář zde.

14.00 – 15.00 simulace přijímacího pohovoru. Odkaz na živý stream zde.

Termín podání přihlášky na Fakultu architektury ČVUT bude vyhlášen na konec listopadu 2021.

Odkaz na facebookovou událost najdete zde.

Kontaktní osoba: Michaela Mrázová