Datum zveřejnění: 
22. 3. 2021
Zveme vás na studentskou konferenci nazvanou „Diplomka ve třech minutách“, která proběhne online formou v pátek 23. dubna 2021 od 10.00 do 16.00 hodin. Je otevřena studentům ČVUT všech úrovní studia.

Vaším úkolem bude jasně, výstižně a poutavě představit váš výzkum porotě a ostatním účastníkům konference. K dispozici budete mít pouze jeden statický snímek a na vteřinu přesně tři minuty času. Nemusíte se ale ničeho bát. Není to zkouška. Hlavní je zamyslet se, jak shrnout složité principy v tříminutovém projevu, který zaujme. Pomůže vám to při obhajobě práce, nebo když budete chtít komukoliv vysvětlit svůj výzkum. Nejlepší práce budou oceněny.

Součástí konference bude workshop, který vám pomůže s psaním a prezentací kvalitní závěrečné práce. Jako hosté vystoupí například ředitelka Česko.Digital Eva Pavlíková, novinář a spisovatel Miloš Čermák nebo profesor Karel Roubík – hlava týmu, který vloni na jaře sestavil nouzový plicní ventilátor CoroVent. 

Registrovat se můžete pomocí formuláře, který naleznete zde. Pro více informací navštivte web konference www.zatriminuty.cz nebo Facebookovou událost.

Kontaktní osoba: Inka Zuzaňáková 

Plakát k akci najdete zde.