1. 2. 2021
Fakulta elektrotechnická ČVUT pořádá 4. února 2021 od 17.00 hodin online Den otevřených dveří. Živě tak bude možné chatovat se studenty a učiteli FEL. Online Den otevřených dveří je tak skvělá příležitost, jak poznat prostředí fakulty, zeptat se na vše, co vás zajímá, a zjistit, který z našich studijních programů je pro vás ten pravý. Abyste se mohli správně rozhodnout, studijní programy se vám po skončení chatu představí naživo.

Fakulta elektrotechnická ČVUT si také připravila pro zájemce o studium ukázku experimentů, ke kterým se na středních školách běžně nedostanou. Představí se i nejnovější robot SK8O, kterého během pouhých třech měsíců navrhli a sestrojili doktorandi z katedry řídicí techniky FEL ČVUT Martin Gurtner a Krištof Pučejdl. Moderátoři z řad studentů předvedou v akci i Van de Graaffův generátor nebo Teslův transformátor.

Podrobné informace o programu najdete zde.

Událost na Facebooku pak zde.

Upoutávka na Van de Graaffův generátor je zde

Fakultu můžete sledovat také na jejím YouTube kanálu.

O události informovala tato média: cysnews.cz

Kontaktní osoba: Radovan Suk