18. 1. 2021
Z pohodlí svého domova se dozvíte vše, co chcete vědět o studiu na Fakultě biomedicínského inženýrství a mnohem více. Začínáme v pátek 29. ledna ve 13 hodin živě na Facebooku a YouTube, provázet vás bude student fakulty Marek Tošovský.

Těšit se můžete na krátké video s informacemi o studiu s proděkanem doc. Zdeňkem Honem. Po jeho skončení s ním můžete živě chatovat o všem, co vás o studiu na FBMI zajímá.

O půl hodiny později odvysíláme příběh o unikátním vývoji nouzového plicního ventilátoru CoroVent. Bc. Šimon Walzel, budoucí biomedicínský inženýr, a MUDr. Lenka Horáková, kteří se na vývoji CoroVentu podíleli, vám poté v živém chatu zodpoví vaše dotazy.

Dále uvidíte krátká videa s představením jednotlivých studijních programů. Pokud se budete chtít zeptat ještě na něco dalšího, budou vám od 14 hod. k dispozici chaty s našimi studenty a pedagogy.

Více na https://www.fbmi.cvut.cz/dod-online.

Odkaz na Facebookovou Událost najdete zde.

Kontaktní osoba: Ing. Ida Skopalová

O události informovala tato média: parlamentnilisty.cz