31. 1. 2020
Dne 6. února od 16.00 hodin se v Ballingově sále Národní technické knihovny uskuteční první přednáška nového projektu Dejviceuceni.cz. Ten vznikl jako platforma k pravidelnému setkávání a osobnímu růstu vysokoškolských učitelů v technických a přírodovědných oborech a zaměstnanců z Kampusu Dejvice.

Jako zvláštní host vystoupí Dr. Cynthia E. Heiner s přednáškou Evaluating Science Teaching like Scientists (přednáška bude v angličtině).

Dr. Heiner pracovala na Kolumbijské univerzitě pod vedením nositele Nobelovy ceny Carla Wiemana na výzkumu v oblasti výuky fyziky v rámci Science Education Initiative a nyní pracuje na Freie University Berlin a Imperial College London, kde pomáhá implementovat vědecky podložené pedagogické postupy v rámci předmětů STEM.

Vstup na přednášku je volný.

Kontaktní osoba: Ilona Prausová