11. 3. 2019
Dne 30. dubna se v prostoru Kampusu Dejvice uskuteční další ročník festivalu Lesamáj aneb technicky dejvický majáles. Studenti dejvického kampusu (VŠCHT, ČVUT, ÚOCHB, KTF UK, NTK) se i letos rozhodli uspořádat tradiční oslavy máje po svém. Při druhém ročníku Lesamáje čeká na návštěvníky nejen volba lesamájového Veličenstva a průvod, ale také hudba, divadlo, slam poetry, autorská čtení, workshopy, hry a další. Až do 22. března je možné nominovat kandidáty na Veličenstvo Lesamáje.

Dne 3. dubna pak bude probíhat lesamájová warm-up party zvaná Plesamáj – Woodstock na Měsíci. Ta se rovněž uskuteční v Ateliéru D na Fakultě stavební.

Lesamáj je multižánrový nekomerční festival, oslava jara, svobody a tvůrčí energie v duchu myšlenky „studenti studentům“.

Vstup na akci zdarma.

Kontaktní osoba: Romana Vylitová