30. 7. 2018
Od 30. července do 10. srpna se koná letní tábor Jáma lvová, který je vyvrcholením celoroční korespondenční soutěže. Tu si pro nadané žáky základních škol a nižších stupňů gymnázií přichystali studenti a zaměstnanci ČVUT v Praze. Cílem akce soutěže je ukázat, že studium techniky není něco, čeho by se měli lidé studenti bát, ale naopak je to zábavná a vzrušující cesta za poznáním. Během školního akademického roku probíhají tři kola korespondenční soutěže, o prázdninách je pak pro řešitele připraven letní tábor, kde mají účastníci možnost seznámit se jak se mezi sebou navzájem, tak s organizátory a získat tak lepší povědomí o studiu na vysoké škole.

Letošní tábor ČVUT je tematicky zaměřen na skupinu entit, takzvaných Bezprizorních Osudem Zmatených Individuí, ve zkratce BOZI, která byla předurčena k tomu, aby řídila běh nově vznikajícího, chaotického světa.

Kontaktní osoba: Jan Baier