11. 12. 2017
Univerzitní hokejový tým Engineers Prague ve spolupráci se Studentskou unií ČVUT a fakultním klubem Bion pořádá Vánoční sbírku hraček pro děti z Dětského rehabilitačního stacionáře Zvonek.

Cílem sbírky je obdarovat handicapované děti hračkami, nebo výtvarnými potřebami a udělat jim tak radost u stromečku. Sbírají se hračky a výtvarné pomůcky všeho typu, nejlépe omyvatelné vzhledem k hypersalivaci plynoucí z postižení některých dětí. Sbírka probíhá od 4. do 15. prosince, kdy se hračky svezou ze sběrných míst a následně 18. prosince se předají do stacionáře. Děti všem na oplátku zahrají nějakou krátkou pohádku, kterou již pečlivě nacvičují. Pokud by se zájemci chtěli zúčastnit této besídky, která se koná 18. prosince od 8.30 hodin, registrujte se na prihoal1@fbmi.cvut.cz.

Hračky lze donést do sběrných košů v Cafe Prostoru_​, na Fakultu biomedicínského inženýrství​ a na recepci CIIRC​.

Vánoční sbírku podpoří také zápas Engineers Prague proti UMB Bánská Bystrice 13. prosince. Výtěžek ze vstupného půjde právě Dětskému rehabilitačnímu stacionáři Zvonek.

Kontaktní osoba: Jan Mára