1. 11. 2017
V pátek 17. listopadu bude od 9.00 hodin probíhat pod záštitou Nadace nadání Josefa, Marie a Zdeňky Hlávkových vzpomínková slavnost k výroční 17. listopadu. Akci spolupořádá Český svaz bojovníků za svobodu. Se svým projevem zde vystoupí mimo jiné i rektor ČVUT prof. Petr Konvalinka. Od 19.00 hodin se v historických prostorách Betlémské kaple uskuteční vzpomínkový koncert.

Na programu koncertu je Symfonie č. 1 E-moll Jeana Sibelia a hymnus Dědicové Bílé hory od Antonína Dvořáka. Účinkovat bude Sbor Univerzity Karlovy v Praze, Pražští pěvci a Orchestr Univerzity Karlovy v Praze. Dirigentem koncertu bude Haig Utidjian.

Pro zájemce je v Informačním centru ČVUT - budova AIR House před Fakultou stavební ČVUT - k dispozici 50 vstupenek na koncert, program vzpomínkové slavnosti je k dispozici zde.

Kontaktní osoba: Nikol Frančeová