8. 5. 2017
I v letošním roce otevřeme prázdninový eClub Summer Camp. Studenti se zájmem o umělou inteligenci, nebo internet věcí se budou moci zúčastnit stáží v délce šest až dvanáct týdnů a získat stipendium na rozvoj svých projektů. Účastníci se budou scházet v prostorách nedávno otevřené budovy ČVUT – CIIRC.

eClub ČVUT v Praze byl založen již v roce 2011 a je finančně podporován nadací ČVUT MediaLab. Za dobu své existence pomohl desítkám studentů v rozvoji jejich kariéry, podnikatelských nápadů i v navázání důležitých kontaktů v komerční sféře.

Během letního soustředění se studenti seznámí nejen s posledními trendy ve vybraných oborech, ale také s odborníky na danou problematiku. Ti se pak mohou stát vedoucími jejich semestrální, bakalářské nebo diplomové práce.  V neposlední řadě mohou návštěvních letní školy získat motivační stipendium.

Rigistrovat se můžete na zde.

Kontaktní osoba: Jan Šedivý