6. 10. 2016
Dne 12. října v 9.00 hodin se před dejvickým monoblokem Fakulty elektrotechnické a Fakulty strojní uskuteční další ročník akce Den s formulemi ČVUT. Během ní studenti představí jak formuli s elektrickým pohonem týmu eForce FEE Prague Formula, tak i monopost se spalovacím motorem skupiny CTU CarTech.

Prostor před fakultami se promění v závodní okruh, na kterém se představí studentské týmy CTU CarTech z Fakulty strojní a eForce FEE Prague Formula z Fakulty elektrotechnické. Formula Student je mezinárodní soutěž pro studenty, kteří si sami musí  navrhnout a sestrojit závodní formuli, postarat se o ekonomickou stránku projektu a připravit obchodní strategii.

Návštěvníci si budou moci také prohlédnout technologické stany s prezentací technických řešení formulí a také expozice partnerů jednotlivých týmů.

Kontaktní osoba: Kateřina Burešová