Datum zveřejnění: 
3. 11. 2023
V pondělí 6. listopadu bude v prostorách kavárny FEL Caffé, Technická 2 v pražských Dejvicích slavnostně zahájena prodejní výstava zahraniční technické literatury NOV@ 2023. Až do pátku 10. listopadu si tak budou odborníci moci prohlédnout a nakoupit knižní novinky významných zahraničních vydavatelů v jejich oboru, a navíc využít výstavní slevy.

Letošní jubilejní 15.  ročník této výstavy pořádá Ústřední knihovna Českého vysokého učení technického v Praze. Jedná se o největší prodejní výstavu svého druhu v České republice, v nabídce bude více než 450 titulů. Na výstavě budou představeny i práce autorů z ČVUT, kteří publikovali v zahraničí. Akci slavnostně zahájí doc. Ing. Jiří Hozman, Ph.D. v pondělí 6. listopadu v 10:00. 

Vybrat si knihy mohou zájemci přijít kdykoliv od pondělí do čtvrtka mezi 9. a 17. hodinou, v pátek do 15 hodin. Na všechny tituly v rámci prodejní výstavy se vztahuje výstavní sleva 20 %. Zastoupeni budou vydavatelé Birkhauser, Cambridge University Press, CRC Press, IET, Wiley, World Scientif, Elsevier, De Gruyter, Oxford University Press, Routledge, Springer, Bloomsbury, Hanser a Kuba Libri. 
Celou nabídku a podrobnosti najdete zde.

Součástí prvního dne výstavy bude Open Science Point, který ÚK ČVUT pořádá v rámci akce Open Access Week. Příchozí budou moci s odborníky od 11:00 do 15:00 diskutovat o problematice Open Science. Více informací o akci zde  
Zástupci médií jsou srdečně zváni.

Kontaktní osoba: 
Jméno: 
PHDR.HELENA KOVÁŘÍKOVÁ
E-mail: 
HELENA.KOVARIKOVA@CVUT.CZ