25. 6. 2024
Žáci, učitelé, rodiče a přátelé Univerzitní základní školy Lvíčata oslavili společně na sportovišti ČVUT Na Kotlářce závěr školního roku.

Rektor ČVUT Vojtěch Petráček, kancléřka Lucie Orgoníková a ředitelka školy Ali Bláhová předali ceny nejúspěšnějším žákům v matematické olympiádě a v soutěži Pangea, poté byli slavnostně šerpováni odcházející páťáci. Prvňáci vytvořili pro rektora a kancléřku krásnou prázdninovou knížku s vlastním příběhem a ilustracemi. Žákyně druhé třídy si připravily taneční vystoupení, čtvrťáci složili a zazpívali vlastní písničku a součástí programu bylo i autorské čtení 1. a 4. třídy. Po pestrém kulturním programu už byl prostor na grilování a sportovní aktivity na přilehlém tenisovém kurtu. Přejeme všem Lvíčatům krásné léto.