19. 2. 2024
K jedněm z vrcholných událostí plesové sezony patří i ples ČVUT. Ani letos tomu nebylo jinak.

Již tradičně ples zahájil rektor univerzity Vojtěch Petráček. Celým večerem ve Velkém sálu Paláce Žofín provázel Roman Vojtek, tanečního vystoupení se ujal Vavřinec Hradilek se svou soutěžní partnerkou Kateřinou Bartuněk Hrstkovou, hrál Plesový orchestr pražských symfoniků pod vedením Jana Šrámka a Moondance Orchestra se svými sólisty vedený Martinem Kumžákem, sólově zpívali Dasha i Roman Vojtek. I v ostatních sálech se návštěvníci plesu dobře bavili, ať už třeba u Brass Avenue, Mr. El nebo na diskotéce DJ Oldy Burdy. A nechybělo ani losování vstupenek o věcné ceny.

Byl to výpravný večer plný úsměvů, dobré hudby, ale i dobrého jídla. Děkujeme všem hostům! A už nyní se můžeme těšit na XVII. Reprezentační ples ČVUT, který se bude konat 15. února 2025 opět v Paláci Žofín.

Další snímky najdete v Mediatéce ČVUT