1. 11. 2023
Koncem října se konala v Cafe Prostoru pod záštitou CIPS a Střediska ELSA akce "Propojme se", která měla za cíl seznámit celkem 44 přihlášených studujících bakalářských a magisterských studijních programů z ČVUT a VŠCHT.

Během akce se studující mohli seznamovat hravou formou díky čtyřem rozličným neformálním aktivitám, vyzkoušeli si například bingo, hledání a komunikování vlastních hranic, speed dating a tzv. mingle zónu. "Propojme se" byla metodicky zaštítěna organizací Konsent. Jejich dobrovolnice byla zároveň celou dobu na akci přítomná v tzv. safe zóně, která byla vytvořena pro případ, že by se studujícím stalo něco nepříjemného či nekomfortního. Studující hodnotili v rámci zpětné vazby akci "Propojme se" velmi pozitivně, uvítali možnost poznat studenty i mimo svou univerzitu.
Jana Zdarsová
ELSA Středisko pro podporu studentů se specifickými potřebami ČVUT