17. 5. 2022
Na úspěšný Den s Huyndai navázala exkurze do jedné z nejmodernějších automobilek v Evropě, Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. v Nošovicích. Účastnili se jí učitelé a studenti MÚVS ČVUT, respektive další studenti spjati s MÚVS, protože této příležitosti využili i zahraniční studenti, včetně těch, kteří na MÚVS studovali v rámci programu konsorcia technických univerzit EuroTeQ.

Více jak 30 účastníků exkurze získalo tak možnost vidět v praxi řízení a výrobní prostředí významné nadnárodní společnosti. „Je to důležité nejen proto, že studenti viděli technologicky špičkový podnik, ale mohli postihnout i tamní atmosféru, firemní kulturu" zdůraznila prof. Vladimíra Dvořáková, ředitelka MÚVS.  Díky podpoře Hyundai mohli studenti navštívit také unikátní areál Dolních Vítkovic, kde vznikne nová interaktivní expozice v prostorách Velkého světa techniky.