22. 9. 2020
Dne 14. září začal na ČVUT Orientation Week, v rámci kterého jsme přivítali přibližně 250 výměnných zahraničních studentů z téměř 50 zemí. Akci zajišťovaly studentské týmy International Student Club a Study at CTU. Na zahajovací prezentaci byly představeny důležité kontaktní osoby na ČVUT a studenti se také dozvěděli informace nutné ke studiu. Závěrem prezentace došlo k představení dalších aktivit International Student Club.

Orientation Week slouží pro lepší orientaci novým studentům, kteří jsou v Praze, nebo v Dejvickém kampusu poprvé a mohou tak získat užitečné informace o univerzitě, o životě na kolejích nebo celkově o životě v Praze.  Celý program a aktivity byly přizpůsobeny aktuální pandemické situaci.

Do dalšího programu byla zařazena prohlídka kampusu a fakultních prostor, informativní schůzka v Národní technické knihovně nebo netradiční prohlídka Staré čistírny odpadních vod v Bubenči.