20. 6. 2019
Dne 20. června převzalo ve Velké aule Karolina profesorské jmenovací dekrety sedm pedagogů z ČVUT.

Novými profesory se stal doc. Dr. Jesús Guillermo Contreras Nuňo z Fakulty jadrné a fyzikálně inženýrské pro obor Fyzika, doc. Ing. Lena Halounová, CSc. z Fakulty stavební pro obor Geodézie a kartografie,  doc. Ing. Daniel Klír, Ph.D. z Fakulty elektrotechnické pro obor Aplikovaná fyzika, doc. RNDr. Bohuslav Rezek, Ph.D. z Fakulty elektrotechnické pro obor Aplikovaná fyzika, doc. Ing. Renáta Schneiderová Heralová , Ph.D. ta Fakulty stavební pro obor Management a ekonomika ve stavebnictví a doc. Ing. Radislav Šmíd, Ph.D. z Fakulty elektrotechnické pro obor Měřicí technika.

Na návrh Vědecké rady ČVUT v Praze byla také profesorkou pro obor Architektura jmenována doc. Ing. Monika Mitášová, Ph.D. z Trnavské univerzity.

Foto: zdroj UK, René Volfík