26. 3. 2018
Ve dnech 4. až. 6. července se v prostoru letiště v Hradci Králové uskuteční další ročník hudebního festivalu Rock for People. Podobu hlavní vstupní brány navrhnou letos studenti vybraných ateliérů studijního programu Architektura a stavitelství z Fakulty stavební ČVUT.

Tato architektonická soutěž přináší studentům unikátní možnost pracovat na konkrétním architektonickém projektu. Vítězný návrh bude prakticky ihned po ukončení soutěže realizován, což je cenná zkušenost, jak si už na škole vyzkoušet práci architekta v reálné praxi.

Díky spolupráci ČVUT a Rock for People mají navíc všichni studenti ČVUT možnost koupit si vstupenky na festival se slevou 20%. Více informací o možnosti nákupu vstupenek na fsv.cvut.cz/RFP2018.