25. 7. 2017
Od 3. do 21. července se na Masarykově ústavu vyšších studií ČVUT konal první ročník mezinárodní letní školy MIAS International Summer School. Čtyři desítky studentek a studentů z Číny, Vietnamu, Taiwanu, Austrálie, Koreje, Ruska, Thajska, Spojených států amerických a Uzbekistánu týmově zpracovávalo projekty v hlavním odborném kurzu Innovation Leadership in Industry, doplněném tématicky zaměřeným Czech History and Culture.

Účastníci letní školy si prohloubili své znalosti a dovednosti v oblasti řízení týmů, projektů a inovací, poznali několik českých podniků a regionů, a v neposlední řadě získali nové přátele z řad svých spolužáků na Letní škole i vrstevníků z International Office Masarykova ústavu, kteří pro ně zajišťovali organizaci a doprovodný program.