28. 1. 2017
Dne 23. ledna navštívili Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT profesor Noh, Sand Do a Yong-Shin Kang, Ph.D., z korejské Sungkyunkwan University. Profesor Noh je zodpovědný mimo jiné za nově vytvořený Department of Smart Factory Convergence v jeho domovské univerzitě a je aktivní postavou korejské národní iniciativy Industrial Revolution 3.0, obdoby české Průmysl 4.0.

Přednáška profesora Noh na téma Industrial Revolution 3.0 byla vyvrcholením jeho náročného programu stráveného diskuzí nad možnými náměty spolupráce s výzkumníky CIIRC. Návštěvy se zúčastnili také zástupci korejského automobilového průmyslu firmy YURA pan Gabriel Kang, managing director IT divize a jeho kolega pan Sang-Hyun Lee.