16. 10. 2024
Tradiční Běh 17. listopadu se uskuteční v soboru 16.11.2024. Zveme všechny sportovní příznivce k účasti na této sportovní události v Oboře Hvězda.

Dne 16. 11. 2024 se uskuteční v Oboře hvězda 71. ročník běžeckého závodu a 61. ročník Akademického mistrovství v přespolním běhu. Srdečně zveme studenty vysokých škol, zaměstnance a veřejnost do Obory Hvězda. V rozpisu závodu najdete kategorie pro každého od dětí až po veterány, vhodný závod si vybere každý. Přesnou podobu a označení tratí si můžete prohlédnout na schématické mapě . Více informací k závodům naleznete v propozicích závodu, nebo na facebooku . Online přihlašování je otevřeno od 16. 10. 2024 na www.sportis.cz . Podívejte se na užitečné informace k závodům.

Webové stránky www.beh17listopadu.cz jsou z technických důvodů nefunkční. Omlouváme se za komplikace.

Těšíme se na vaši účast na závodu.

ÚTVS ČVUT