5. 2. 2024
Technická univerzita v Dánsku, partnerská instituce aliance EuroTeQ, zve studenty a studentské týmy z ČVUT k účasti na mezinárodní konferenci Green Challenge (GRØN DYST). Pokud jste student/ka se zájmem podílet se na pozitivních změnách společnosti prostřednictvím udržitelného projektu, pak se nezapomeňte registrovat. Uzavírka přihlášek je 13. května 2014.

Co je Green challenge?

DTU každoročně pořádá konferenci Green Challenge (GRØN DYST), která umožňuje studentům prezentovat svůj udržitelný projekt profesionálům z oboru, kolegům studentům a profesorům. Cílem konference je zajistit, aby budoucí inženýři do své práce integrovali aspekty sociální, ekonomické a environmentální udržitelnosti.

Proč se zúčastnit?

• Ke svému projektu můžete získat cenné rady a zajímavou zpětnou vazbu
  • Získejte praktické zkušenosti v oblastech, jako je komunikace a navazování nových kontaktů
  • Můžete se inspirovat ostatními studenty a poznat nové kolegy
  • Můžete pro svůj projekt vyhrát zajímavé finanční prostředky

Co je nezbytné pro účast v Green Challenge?

• Váš projekt se musí týkat jednoho nebo více cílů udržitelného rozvoje OSN a musí se týkat oboru, který studujete
  • Podmínkou je fyzická účast na konferenci - 28. června 2024 v Kodani (Dánsko)

Praktické informace
Datum akce: pátek 28. června 2024
Místo:  DTU (Technical University of Denmark), Kodaň, Dánsko
Registrace: nejpozději do 13. května 2024

Všechny potřebné informace a odkaz na registrační formulář naleznete na této webové stránce.

Kontaktní osoba: Libuše Petržílková