Datum zveřejnění: 
26. 9. 2023
Vizionáři ze Silicon Valley a z dalších částí světa opět míří do České republiky. Ve dnech 2. a 3. října 2023 se v Praze na Žofíně bude již potřetí konat prestižní SingularityU Czech Summit 2023.

Klíčovým tématem letošní konference bude umělá inteligence a vystoupí na ní více než 25 expertů ze Silicon Valley a dalších částí světa. 

Spolu s nimi budeme objevovat potenciál AI, ale také diskutovat o možných hrozbách nebo etických aspektech, které skýtá. Představíme nejnovější technologie a inovace, které budou ovlivňovat náš život a měnit svět byznysu a celou společnost. Přineseme to nejzajímavější z různých oborů a zaměříme se například na oblasti budoucnosti energetiky, zdravotnictví a medicíny, e-mobility, nebo také finančnictví či vzdělávání a řady dalších. A to z úst těch nejpovolanějších. 

Česká republika je zatím první a jedinou zemí v Evropě, kde se tento futuristický summit po covidové pauze koná. A my bychom chtěli, aby u této události mohli být nejenom významní podnikatelé, vědci a inovátoři, ale také nadějní čeští studenti. 

V rámci konference se uskuteční také Meet & Greet s vybranými speakery, kde se studenti dozví novinky z jejich oborů a budou mít příležitost se speakery diskutovat. Studenty zveme na druhý den konference, tedy 3.října 2023 od 14:00. 

Účastníci:

• studenti SŠ a VŠ (15-25 let)

• studenti se zájmem o technologie, inovace, byznys, budoucnost

• studenti, kteří mluví anglicky (celá konference probíhá v AJ)

Volné vstupy pro studenty na konferenci SingularityU Czech Summit sponzoruje Komerční banka, a.s. Součástí akce je též unikátní laboratoř Škoda Edu.Lab, kde si studenti budou moci vyzkoušet ty nejmodernější technologie v praxi.

Stačí se registrovat na info@singularityuczechsummit.com a do předmětu doplnit #futureleaders.