6. 3. 2023
Do možností magisterského studia na FEL ČVUT můžete z pohodlí domovů, kolejí či bytů nahlédnout už 9. března! Vyučující, studenti a studentky vám přiblíží všech sedm magisterských studijních programů - Kybernetika a robotika, Elektronika a komunikace, Letectví a kosmonautika, Otevřená informatika, Lékařská elektronika a bioinformatika, Elektrotechnika, energetika a management a mezifakultní program Inteligentní budovy.

Program on-line dne otevřených dveří pro Mgr. studium

Kybernetika a robotika: 13:30 - 15:30 online
Elektronika a komunikace: 14:00 - 16:00 online
Letectví a kosmonautika: 14:30 - 16:30 online
Otevřená informatika: 15:00 - 17:00 online
Lékařská elektronika a bioinformatika: 15:30 - 17:30 online
Elektrotechnika, energetika a management: 16:00 - 18:00 online
Inteligentní budovy: 16:30 - 18:30 online

Lidé z fakulty pohovoří třeba o podmínkách a nárocích studia, nabízených oborových specializacích, slaďování práce a studia, zahraničních stážích, ale i uplatnění absolventů a absolventek FEL ČVUT.

Program DOD začne od 13:30 a je rozdělen do sedmi postupně začínajících meetingů. Pohodlně tak stihnete navštívit diskuse k různým programům a zeptat se na to, co vás zajímá. Podrobný program a link na akci zveřejníme na konci února. Pro účast na tomto DOD není nutná registrace!

Budou další termíny?

On-line den otevřených dveří pro zájemce a zájemkyně o magisterské studijní programy se koná jednou ročně. Další se tedy uskuteční až v březnu 2024.

Co když akci nestihnu?

Pokud se vám aktuální termín DOD nehodí a studium na FEL zvažujete, můžete se ptát zde.