Datum zveřejnění: 
13. 9. 2021
V úterý dne 5. října 2021 se od 14.00 hod. v areálu Kampusu Dejvice opět uskuteční tradiční štafetový běh Cross Campus, odkazující na jarní akci, která se letos nemohla konat. Běhu se zúčastní registrovaní závodníci z řad studentů, pracovníků institucí kampusu, ale i široké veřejnosti.

Závodníci v čtyřčlenných týmech budou muset zdolat trať v délce 1 km vedoucí od budovy NTK kolem VŠCHT, dále parkem Indiry Gándhíové a Flemingovým náměstím. Registrace na závod bude možná od 12.00 hod. v prostorách Noční studovny NTK u vchodu NTK3. Samotný závod odstartuje ve 14.00 hodin jednotlivými rozběhy s předpokládaným koncem v 17.00 hod.

O hudební doprovod, který začne po doběhu posledního družstva a potrvá do večerních hodin, se postará kapela Tamara, David Pomahač a začínající umělkyně Marjari, která právě vydává debutové EP pod labelem Dayspeed music.

Ve stejný den proběhne v Kampusu Dejvice další významná událost, a sice podpis dodatku memoranda o společném zájmu, kterým se tak ke stávajícím členům Kampusu Dejvice připojí hlavní město Praha. Jeho signatáři budou primátor hl. m. Prahy Zdeněk Hřib a starosta Městské části Prahy 6 Ondřej Kolář za účasti rektorů a ředitelů jednotlivých členských institucí. Slavnostní akt se uskuteční v Hale Služeb Národní technické knihovny od 17.00 hod. Akci pořádá Kampus Dejvice spolu s NTK a ostatními institucemi Kampusu Dejvice.

Více informací je dostupných na webových stránkách www.crosscampus.cz nebo na facebookové události.

Registrace závodníků a vstup na akci je zdarma.

Kontaktní osoba: Hynek Pátý