16. 7. 2021
Ve dnech 2. až 7. září se uskuteční svátek všech studujících výkonnostních sportovců pod patronací Univerzity Palackého v Olomouci – České akademické hry 2021. Pořadatelství se ujala Fakulta tělesné kultury Univerzity Palackého. ČVUT na této sportovní události roku mohou reprezentovat sportovci, jejichž sportovní výkonnost je na úrovni akademického mistrovství ČR.

„Svou účastí a umístěním společně pomůžeme ČVUT získat co nejlepší umístění v žebříčku škol,“ říká ředitel Ústavu tělesné výchovy a sportu ČVUT doc. Jiří Drnek.

Studenti, kteří mají zájem reprezentovat ČVUT, se přihlašují do 11. srpna u paní Marty Černé (e-mail: sekretariat@cvut.cz, tel.: +420 22435 1811/2). Pro přihlášení je potřeba uvést: jméno, příjmení, pohlaví, datum narození, fakulta, ID studenta, e-mail, sport, disciplína, číslo účtu pro vyplacení jízdného, výkon, požadavek na ubytování (datum), u orientačního běhu číslo SI.

Více informací najdete zde.

Kontaktní osoba: Michal Baron