6. 5. 2021
Do 23. května lze podávat žádosti o stipendium v programu Horizon Europe Marie Skłodowska-Curie Postdoctoral Fellowships (MSCA PF), nabízeného v rámci projektu EuroTeQ.

Během postgraduálního stipendia budou mít úspěšní kandidáti příležitost připojit se k jedné nebo dvěma partnerským institucím prostřednictvím jedinečné sítě univerzit EuroTeQ a podpořit aktivity projektu. Mezi relevantní výzkumná témata patří dopad různých didaktických přístupů i aplikace nových metodik ve výuce technických věd a dopad spolupráce univerzit ve výuce technických oborů.

Pilotní tříletý projekt EuroTeQ Engineering University si klade za cíl vytvořit nový vzdělávací formát založený na výzkumu a inovacích. Má rovněž ambici vytvořit nový model inženýrského vzdělávání.

Podmínky udělení stipendia a další informace jsou k dispozici zde.

Kontaktní osoba: Kristel Toom