1. 3. 2021
V pátek 5. března 2021 pořádá od 10.00 hodin letos již druhý Den otevřených dveří Masarykův ústav vyšších studií ČVUT, a to online formou. Zájemci o studium tak mohou nahlédnout do špičkově vybavených učeben a zároveň se zeptat na vše k podmínkám studia, možnostem vycestovat do zahraničí a na další praktické informace.

V rámci programu vystoupí na úvod ředitelka Masarykova ústavu vyšších studií ČVUT prof. Vladimíra Dvořáková. Naváže na ni vedoucí institutu manažerských studií Ing. Dagmar Skokanová, Ph.D., která představí bakalářský studijní program Ekonomika a management.

Ve druhém bloku zazní od 10.30 hodin tato témata: Jazyky jako klíč ke světu, Zahraniční zkušenost jako součást studia a Jak úspěšně zvládnout vysokoškolské studium.

Více informací najdete zde.

K Facebookové události se můžete připojit zde.

Kontaktní osoba: Dagmar Hučková