25. 1. 2021
Den otevřených dveří on-line Fakulty dopravní proběhne 29. 1. 2021 od 9:00 hodin. Stejně jako tradiční, prezenční den otevřených dveří, nabízí jeho on-line podoba možnost všem zájemcům o studium (či třeba fanouškům dopravních prostředků) zúčastnit se vybraných přednášek našich profesorů živě na YouTube kanále FD, prohlédnout si záznam komentovaných prohlídek fakultou a jejími unikátními laboratořemi či zeptat se na jakýkoliv dotaz našeho studijního oddělení. To vše z pohodlí domova.

Také naše pracoviště v Děčíně, spolu s Fakultou jadernou a fyzikálně inženýrskou, připravuje on-line verzi dne otevřených dveří 25. 1. 2021, která dostala symbolický název Den zavřených dveří.

V krátkých videích na našem YouTube kanále budou představeny jak možnosti studia na pracovišti obou fakult v Děčíně, tak výukové prostory, laboratoře a jejich vybavení včetně vozidlovém simulátoru. Samozřejmostí bude chat, kde budeme připraveni k zodpovězení jakýchkoliv dotazů.

Odkaz na web: https://dod.fd.cvut.cz/