24. 1. 2021
Většina fakult ČVUT a Masarykův ústav vyšších studií se budou, vzhledem k přetrvávající pandemické situaci online formou, prezentovat na interaktivním veletrhu VysokeSkoly.cz. Veletrh bude probíhat v termínu od 26. do 28. ledna 2021. Jedná se o komunikační akci zacílenou na propojení středoškolských studentů s vysokými školami.

V současné době jsou na veletržním webu veletrh.vysokeskoly.cz základní informace, je spuštěné odpočítávání a formulář k vyplnění. Na výše uvedených webových stránkách se také mohou již nyní zájemci o veletrh předem registrovat. Tato platforma bude informovat středoškolské studenty o možnostech studia, kdy od půlnoci z 25. na 26. 1. 2021 zde najdou virtuální veletržní halu, dále virtuální přednáškový sál a detail školy/fakulty s aktivním chatem i videochatem. Čas určený pro chat bude denně od 9.00 do 15.00 hodin.

Vstup na veletrh je zdarma.