22. 4. 2018
Oblíbený sportovní svátek studentů a zaměstnanců ČVUT se uskuteční 16. května. Ústav tělesné výchovy a sportu na tento den přichystal atraktivní sportovní soutěže, zajímavé aktivity a ukázkové hodiny. Součástí sportovního dne bude také soutěž Studentský železný hasič Fakulty biomedicínského inženýrství a tradiční souboj dračích lodí, na který naváže závěrečné posezení ve sportovním zařízení ČVUT Loděnice Malá Chuchle.

V letošním roce si studenti a zaměstnanci ČVUT mohou během rektorského sportovního dne vybrat z téměř dvou desítek sportovních akcí. V rámci doprovodného programu se pak mohou těšit na vystoupení DJ Ruskáka a moderátora Korbiho. Podrobnosti o akci a podmínky přihlášení jsou k dispozici zde.

Kontaktní osoba: Michal Baron