25. 5. 2017
Ve dnech 31. května až 2. června se na brněnském výstavišti koná veletrh vojenské a bezpečnostní techniky IDET. Na něm se již podruhé představí zástupci ČVUT, kteří budou prezentovat vědecko-výzkumné projekty a exponáty v pavilonu P na stánku 102.

Proděkan Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT Ing. Pavel Smrčka představí osobní bezpečnostní dohledový systém pro podporu výcviku a zásahu jednotek Integrovaného záchranného systému s názvem Flexiguard. Experimentální centrum Fakulty stavební ČVUT postaví uprostřed stánku bunkr z balisticky odolného betonu. Ing. Milan Rollo z katedry počítačů Fakulty elektrotechnické ČVUT předvede systém kontroly koordinovaných týmů autonomních bezpilotních systémů, respektive dronů.

Podrobné informace o veletrhu IDET jsou k dispozici zde.

Kontaktní osoba: Ilona Prausová