Ulice Technická opět ožije tradičními akcemi, i novinkami.
Rektor Univerzity Palackého Martin Procházka a rektor ČVUT Vojtěch Petráček zvou na slavnostní představení sborníku Santini a Itálie.
Ústřední knihovna ČVUT pořádá: 4. 4. 2024 SCIVAL FUNDAMENTALS od 10:00 (webinář) 9. 4. 2024 ADVANCED SCIVAL od 10:00 (workshop)
Již potřetí se dejvický kampus promění v autosalon a venkovní plochu před Národní technickou knihovnou zaplní nejnovější elektromobily čtrnácti automobilek. Nově se návštěvníci mohou těšit na modely značek VW Group, BMW, Peugeot, Lexus a Tesla. Bezpochyby „velkým“ lákadlem bude vodíková Tatra Force e-drive. V rámci doprovodného programu se budou konat zkušební jízdy a atraktivní přednášky na souběžné konferenci na Fakultě stavební ČVUT. Celá akce je volně přístupná veřejnosti a zdarma.
Dne 12. dubna startuje další EuroTeQ Collider - projektový předmět, ve kterém můžete řešit výzvy zadané přímo našimi průmyslovými partnery.
Katedra letecké dopravy Fakulty dopravní ČVUT v Praze pořádá ve dnech 25.–26. 04. 2024 v pořadí již 24. ročník konference New Trends in Civil Aviation.
Do 10. 5. 2024 mohou studenti podávat žádost o poskytnutí účelového, jednorázového stipendia Nadačního fondu ČVUT Stanislava Hanzla. Stipendium může být uděleno studentům bakalářského, magisterského nebo doktorského studijního programu ČVUT v Praze, v případě bakalářského studijního programu nejdříve od 2. ročníku.
Technická univerzita v Dánsku, partnerská instituce aliance EuroTeQ, zve studenty a studentské týmy z ČVUT k účasti na mezinárodní konferenci Green Challenge (GRØN DYST). Pokud jste student/ka se zájmem podílet se na pozitivních změnách společnosti prostřednictvím udržitelného projektu, pak se nezapomeňte registrovat. Uzavírka přihlášek je 13. května 2014.
Bez odpovídajících znalostí BIM modelů se v oborech jakkoli se týkajících stavebnictví už těžko obejdete. Využijte možnost přihlásit se na květnové kurzy ČVUT.
CHCETE ZÍSKAT STÁŽ VE ŠPIČKOVÉM VÝZKUMU? PŘIHLASTE SE DO PROGRAMU MERIT SIC otevírá příležitost pro české i zahraniční výzkumníky, kteří dosáhli titulu Ph.D. a mají za sebou dvouletou zkušenost na zahraničních vědeckých pracovištích.

Pages