26. 11. 2021
Studenti ČVUT z klubu BEST Prague organizují 1. prosince 2021 studentskou soutěž EMEC pro studenty vysokých škol. Kromě cen, jako je monitor, outdoorová kamera nebo grafický tablet bude každý soutěžící po celou dobu akce občerstvován jak jídlem, tak kávou.

Soutěží se v týmech složených ze 4 členů v jedné ze dvou kategorií. Partnerem kategorie „Case-study“ je firma Strabag. Soutěžící mají za úkol prezentaci, kde popíší řešení problému, jehož tématem je udržitelnost. Zadání druhé kategorie, kterou je „Team-design“, vzniklo ve spolupráci s firmou Procter and Gamble. V této kategorii jde o vytvoření funkčního prototypu ze stavebnice Merkur.

Předzadání kategorií najdete na webu klubu BEST, kde se můžete do neděle 28. 11. i přihlašovat.

Další informace najdete také na Facebookové události.

Kontaktní osoba: Jan Trávníček

Foto, zdroj: BEST