22. 10. 2021
Do 31. října 2021 mohou studenti navrhovat svá řešení na téma „Leave no waste behind!“ v rámci aliance univerzit EutoTeQ. O nejlepších navržených nápadech se bude posléze hlasovat a úspěšné projekty budou studenti v rámci různých pracovních skupin napříč ČVUT v roce 2022 řešit. Oblast letošní výzvy se týká především omezení odpadu a likvidace odpadu.

V rámci projektu EuroTeQ Collider bude následně na každé vysoké škole spuštěn hackaton a nejlepší dvě navržená řešení z každé univerzity aliance EuroTeQ, kterou vedle ČVUT tvoří  Technical University of MunichTechnical University of Denmark, Technical University of Eindhoven, Ecole Polytechnique L’X a Tallinn University of Technology, pak postoupí do finálního hackatonu „EuroTeQaThon“, jehož vítěz bude svojí vizi prezentovat v Evropském parlamentu v Bruselu.

Podrobné informace o EuroTeQ Collider jsou k dispozici zde.

Kontaktní osoba: Henri Achten