22. 10. 2020
Studenty, kteří sportují na vrcholové úrovni, podpoří nový stipendijní program UNIS. O podporu z projektu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR mohou žádat studenti s mimořádnou sportovní výkonností.

Projekt MŠMT Podpora studentů s mimořádnou sportovní výkonností pro rok 2021 vytváří takové podmínky, aby úspěšní a nadějní sportovci s mimořádnou sportovní výkonností mohli studovat a skloubit náročné studijní požadavky se sportovní přípravou a účastí na soutěžích. Pokud student/ka ČVUT s mimořádnou sportovní výkonností splňuje podmínky pro zařazení do projektu UNIS pro rok 2021, je třeba k žádosti o podporu vyplnit list sportovce a zaslat jej do 20. listopadu na sekretariát ÚTVS. Více informací o projektu na stránkách VSC .

Kontaktní osoba: Pavla Macháčková