29. 11. 2019
Od 2. do 15. prosince organizuje hokejový tým Engineers Prague vánoční sbírku pro děti z Dětského rehabilitačního stacionáře v Kladně a Klokánek v Hostivici u Prahy. Sběrné koše na hračky, učební pomůcky, pastelky, omalovánky, pexesa, hry, plyšáky, nebo skládačky jsou přichystány v budově A ČVUT-CIIRC, na Fakultě biomedicínského inženýrství, Informačním centru ČVUT a v Café Prostoru v NTK.

V budově ČVUT-CIIRC a v Informačním centru ČVUT je možné dárky odevzdávat v termínu od 2. do 14. prosince, na Fakultě biomedicínského inženýrství a v Café Prostoru pak od 2. do 15. prosince.

Celá akce vyvrcholí nejen předáním hraček dětem, ale také charitativním zápasem Engineers Prague proti Hernesaaren Näädät z Finska, který proběhne 17. prosince na stadionu Hvězda.

Kontaktní osoba: Milan Kurka