30. 11. 2018
Přednáškový cyklus Rozvojové středy pořádá na Fakultě stavební ČVUT Centrum pro mezinárodní rozvojové projekty. Tematicky jsou zaměřeny na přípravu, realizaci a vyhodnocení rozvojových projektů. A disciplíny úzce svázané s touto problematikou. Cílem centra je propojování lidí z technických a humanitních oborů, za účelem zvýšení kvality projektů. Určeny jsou jak studentům a zaměstnancům ČVUT, tak i široké veřejnosti. Probíhají od 18.00 hodin v místnosti C204, v zimním semestru do 12. prosince 2018, v letním semestru od 20. února do 24. dubna 2019.

Dne 5. prosince, kdy bude o nepálené hlíně jako stavebním materiálu budoucnosti hovořit Ing. arch. Vojtěch Sigmund. Po něm 12. prosince s tématem Mezinárodní humanitární právo vystoupí doc. Marek Jukl. Cyklus přednášek pokračuje 20.2.2019. Detilni informace o přednáškách najdete na této stránce.

Kontaktní osoba: Jan Tillinger