16. 8. 2018
Studenti ČVUT se mohou hlásit jako členové okrskových volebních komisí pro nadcházející komunální volby a volby do Senátu PČR, které se budou konat ve dnech 5. až 6. října a 12. až 13. října. Uzávěrka pro delegace do okrskových volebních komisí je 5. září. Hlásit se je tedy možné již v průběhu srpna.

Studenti mají možnost svůj zájem o členství v komisích nahlásit u obecního úřadu (nejlépe v místě trvalého pobytu, kde mohou v komunálních volbách také hlasovat), případně i prostřednictvím kandidujících politických stran či politických hnutí, neboť kandidující subjekty mají primárně právo obsadit místa ve volebních komisích. Bližší podmínky členství sdělí zájemcům příslušný obecní úřad. Obecné informace budou zveřejněny na stránkách Ministerstva vnitra ČR.