3. 4. 2018
Dne 2. května se v areálu Kampusu Dejvice uskuteční multižánrový festival v duchu studentské spolupráce a sounáležitosti Lesamáj. Ten pořádají studenti ČVUT, Vysoké školy chemicko-technologické, Ústavu organické chemie a biochemie Akademie věd ČR a Katolické teologické fakulty Univerzity Karlovy. Pro návštěvníky bude připraven zajímavý hudební program, na kterém vystoupí například dechový show band Brass Avenue a multi-instrumentalista bez žánrových hranic Nèro Scartch. Divadelní stage přivítá inscenaci Maso krůtí a v rámci akce proběhne i slam poetry.

Prostředí Kampusu Dejvice zpříjemní atmosféra studentské tvořivosti. O zbytek doprovodného programu se postarají studentské kluby, které plánují boj o lesamájový zápočet. Celý program samozřejmě doplní volba májového Veličenstva. Za ČVUT bude o post krále bojovat Jakub Šejna.

Venkovní program bude od 14.00 do 22.00 hodin, následující afterparty proběhne na Fakultě stavební ČVUT.

Vstup pro všechny je zdarma.

Kontaktní osoba: Michaela Militká