15. 1. 2018
Ve čtvrtek 1. února od 9.00 do 16.30 hodin se v budově Fakulty stavební ČVUT v Praze uskuteční třetí ročník Veletrhu pražských veřejných vysokých škol. ČVUT v Praze, které je organizátorem tohoto ročníku, na něm představí všechny bakalářské a magisterské programy vyučované v rámci univerzity.

Kromě ČVUT v Praze zde najdou zájemci o studium expozice dalších sedmi pražských státních vysokých škol, které nabízejí technické, umělecké i humanitní vzdělání. Těmi jsou Akademie múzických umění, Akademie výtvarných umění, Česká zemědělská univerzita, Univerzita Karlova, Vysoká škola ekonomická, Vysoká škola chemicko-technologická a Vysoká škola uměleckoprůmyslová.

Pro návštěvníky veletrhu jsou připraveny nejen informační stánky jednotlivých škol, ale také souhrnné celoškolské přednášky. Ty mohou pomoci s výběrem studijního oboru hlavně dosud nerozhodnutým zájemcům o studium.

Podrobnější informace o akci naleznete na webu veletrhu, vstupné je zdarma.

Kontaktní osoba: Nikol Frančeová