12. 1. 2017
Ve dnech 25. a 26. ledna se ve výstavním areálu PVA EXPO Letňany uskuteční X. ročník Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Praha 2017. ČVUT na něm nebude chybět se svojí celouniverzitní interaktivní expozicí.

Návštěvníci a zájemci o studium se dozví veškeré důležité informace o přijímacím řízení, studijních programech a oborech. Budou mít rovněž příležitost seznámit se s pedagogy a především se studenty. Ti budou zájemcům předávat své zkušenosti ze studia, nabídkách vycestovat do zahraničí na studijní pobyty a stáže nebo s nimi pohovoří o zajímavých projektech, do kterých se během studia zapojují.

Návštěvníci veletrhu se budou moci proletět na leteckém simulátoru Fakulty elektrotechnické, vyzkoušet si stavbu modelu části olympijského kanálu, který vznikl na Fakultě stavební pro letní Olympijské hry v Riu De Janeiru, a otestovat mnoho dalších technických projektů, představovaných v rámci interaktivní expozice.

Všechny fakulty ČVUT a Masarykův ústav vyšších studií se budou také prezentovat na speciálních přednáškách.

Nad letošním pražským veletrhem převzal opět záštitu rektor ČVUT prof. Ing. Petr Konvalinka, CSc., FEng.

Veletrh se bude konat v hale 4 a pro veřejnost bude otevřen od 8.00 – 16.00 hodin.

Kontaktní osoba: Lenka Kubešová Zápotocká