12. 1. 2017
V historických prostorách Karolina Univerzity Karlovy proběhne 2. února od 9.00 do 16.30 hodin druhý ročník Veletrhu pražských veřejných vysokých škol. ČVUT v Praze na něm představí všechny své bakalářské a magisterské studijní programy.

Zájemci o vysokoškolské vzdělání budou mít přežitost využít individuálních konzultací s vysokoškolskými studenty, nebo se mohou zúčastnit souhrnných celoškolských přednášek o možnostech studia, výzkumných projektech, nebo o spolupráci se zahraničními univerzitami.

Kromě expozice ČVUT na veletrhu najdou zájemci o studium prezentace dalších sedmi pražských veřejných vysokých škol.

Podrobnější informace o akci naleznete na internetové stránce veletrhu. Vstup na akci je zdarma.

Kontaktní osoba: Nikol Frančeová