7. 10. 2016
Program dlouhodobých stáží ČT start - znáte svůj cíl, známe váš start nabízí studentům posledních ročníků magisterského studia nebo prvního ročníku doktorandského studia Česká televize. Během následujícího roku budou otevřeny pozice pro šestnáct nových studentů, kteří tak mohou získat praxi ve svém oboru.

V současné době zahajuje televizní kanál výběrová řízení do oblastí techniky, ekonomiky a provozu, zpravodajství, obchodu, programu, vývoje pořadů a programových formátů, výroby, komunikace a vnějších vztahů a právního oddělení.

Studenti se mohou hlásit přes webové rozhraní kariérní stránky ČT, kde jsou vypsány jednotlivé pozice a rovněž uvedeny veškeré požadavky pro zařazení do výběrového řízení.

Kontaktní osoba: Dominika Jiříková