28. 9. 2016
Ve dnech 6. až 8. října se v prostorách Masarykovy koleje ČVUT uskuteční valná hromada asociace T.I.M.E. Tato nezisková organizace sdružuje 55 prestižních inženýrských škol, fakult, technických univerzit z celého světa. Hlavní aktivitou jednotlivých členů jsou magisterské studijní programy, které vedou ke dvojitému diplomu nebo doktorské programy pod dvojím vedením – tzv. cotutelle.

V současnosti je na akci registrováno již více než 95 účastníků. Ti budou na půdě ČVUT diskutovat otázky magisterských studijních programů typu double degree a doktorských programů pod dvojím vedením cotutelle. Jedná se o ojedinělou příležitost k setkání s relevantními administrátory těchto programů na vysokých školách Evropy, Ruska, Japonska, Brazílie a Austrálie.

Kontaktní osoba: Volfgang Melecký