17. 6. 2016
Do 21. srpna se mohou středoškolští studenti přihlásit do projektu Junior Tech University a absolvovat tříměsíční individuální stáž na akademické půdě ČVUT v Praze. Akce je určena především studentům 3. ročníků středních škol a odpovídajícím třídám víceletých gymnázií.

Vybraní uchazeči budou mít od září 2016  na jimi zvolené fakultě ČVUT v Praze svého mentora. Ten vybranému stážistovi zajistí fakultní exkurze, účast na některých přednáškách a představí zajímavosti na různých katedrách a ústavech ČVUT. Úkolem mentora bude také seznámení stážisty s vysokoškolským prostředím, se studijními programy a obory. V závěru Junior Tech University může mentor zadat stážistovi téma malého projektu s konkrétními cíli a úkoly, na kterém budou společně pracovat. Na závěrečném prosincovém setkání obdrží studenti certifikáty o absolvování šestého ročníku Junior Tech University.

Více informací o projektu Junior Tech University naleznete zde.